WIDZISZ, ŻE FIRMOWE VIDEO STAJE SIĘ STANDARDEM, ALE ...
Z JAKIŚ WZGLĘDÓW TEGO NIE ROBISZ ?

WIEM CO CIE POWSTRZYMUJE !

Jeżeli nie różnisz się od większości ludzi, myśląc o tworzeniu firmowych treści video masz typowe obawy z tym związane:

👉widzisz, że „wszyscy” dookoła to robią, nie chcesz zostać w tyle, ale … nie wiesz jak się za to zabrać

👉 masz obawy przed wystąpieniem przed kamerą. Nie po to budowałeś markę swojej firmy, żeby teraz dać wizerunkową plamę ❓

👉 nie wiesz o czym miałbyś mówić, aby było to spójne, oryginalne i ze smakiem ❓

👉 no i sprzęt: kamera, oświetlenie, nie mówiąc o montażu , bariera wejścia jest zbyt duża ❓❗️

JUŻ W PIERWSZYM MIESIĄCU

 zrealizujesz ze mną pierwsze filmy zgodne z tym co chciałbyś przekazać swoim klientom na temat twojego produktu czy usługi 

 

  zamieścisz ciekawe treści video na wszystkich social mediach

 zauważysz, że Ty i Twoja marka zaczynacie wchodzić w relację ze swoimi obecnymi i potencjalni klientami 

 

 zbierzesz pierwszy feedback od odbiorców 

 

CONTENT MARKETING VIDEO
PO CO ?

Komunikacja marki z klientem nie różni się wiele od komunikacji … człowieka z człowiekiem. Spójrz, kiedy spotykasz drugą osobę to jak ją odbierasz, kiedy zbyt dużo mówi o sobie, ciągle przechwala się jaka jest świetna i mało w tej rozmowie interesuje się samym Tobą. Czy nie lepiej czujesz się w towarzystwie osoby, która w rozmowie poświęca uwagę Tobie, interesuje się twoimi potrzebami, w sposób nienachalny służy radą, daje ci konkretną wartość w rozmowie..❓

 

Podobnie jest z firmami. Marka może się po prostu reklamować, a może  być partnerem swojego klienta . 

 

Którą drogę wybierasz

DLACZEGO WARTO BUDOWAĆ
TRWAŁĄ KOMUNIKACJĘ W FORMIE VIDEO

Jeżeli masz przyjaciela czy nawet tylko dobrego znajomego, to nie poznałeś wszystkich jego zalet przez pierwsze 10 min, tylko poznawaliście się stopniowo, obserwując się nawzajem w różnych sytuacjach. Prawda ❓Tak samo jest z marketingiem treści w firmie. Odbiorca poznaje Cie stopniowo i stopniowo buduje zaufanie.  W pewnym momencie sięgnie po Twoje produkty analogicznie do tego jak ty masz coraz większą ochotę obcować ze swoim nowym przyjacielem. Content marketing to nie sprint, to maraton. Tak! nie załatwisz relacji marka-klient szybkim spotem reklamowym, bo on nie wiele mówi o Tobie i Twojej firmie. 

JAK TO ZROBIMY ?

KROK 1

STRATEGIA KOMUNIKACJI

Brzmi poważnie, wiem. Ale mowa o niczym innym jak wspólnym zastanowieniu się co, jak i po co twoja firma długofalowo chce powiedzieć swoim klientom. 

 To może być jakikolwiek inny cel. Ważne jedynie aby był on odpowiednio sformułowany i odpowiednio realizował Twoje założenia. I w tym Ci pomagam❗️ Wystarczy że konstruktywnie odpowiesz na zadane przeze mnie pytania a strategia niemal sama nam się zdefiniuje. To bardzo ważny etap – naszej współpracy. 

 

KROK 2

PLAN TREŚCI

 Skoro zdefiniowaliśmy wspólnie główne cele, przystępujemy do planowania treści, czyli: jakie będą tematy twojego video, z jaką częstotliwością powinny się pojawiać i gdzie będziemy te treści publikować. Wszystko po to, by realizować przyjętą strategie komunikacji. 

 

KROK 3

REGULARNE TREŚCI

 Teraz pozostaje nam regularne tworzenie video. Nie martwisz się, żadną kwestią techniczną, sprzętem, oświetleniem czy montażem. Wszystkim zajmuje się ja. Nawet merytoryczna treść danego odcinka twojego filmu redagowana jest przeze mnie tak, by była odpowiednia dla formatu video. Ważne jednak, by treści były tworzone we współpracy z Tobą lub wskazaną przez Ciebie osobą z Twojej firmy. 

 

KROK 4

DYSTRYBUCJA TREŚCI

  Treści muszą dla Ciebie zarabiać. Skoro dysponujemy już ciekawymi treściami video należy zaprzęgnąć je do pracy, tak by zaczęły ściągać ruch na twoją stronę internetową, kanał na YouTube, sklep internetowy czy firmowy fanpage. Twoje firmowe filmy staną się magnesem przyciągającym uwagę twoich klientów abyś mógł następnie budować z nimi trwałe relacje. 

 

REFERENCJE

ZAPISZ SIĘ NA
BEZPŁATNE KONSULTACJE

 ✓ wypełniasz poniższy formularz 
 ✓ odbywamy niezobowiązujące, darmowe konsultacje
 ✓ otrzymujesz ofertę współpracy stałej
 ✓ działamy 🚀

2021 © iProduktywnie Grzegorz Jaszkiewicz. All rights reserved.

No content is added yet.