CONTENT MARKETING
VIDEO DLA FIRM

CONTENT MARKETING
VIDEO DLA FIRM

Wiem co cie powstrzymuje

Jeżeli nie różnisz się od większości ludzi, myśląc o tworzeniu firmowych treści video masz typowe obawy z tym związane:

Content Marketing Video - po co ?

Komunikacja marki z klientem nie różni się wiele od komunikacji … człowieka z człowiekiem. Spójrz, kiedy spotykasz drugą osobę to jak ją odbierasz, kiedy zbyt dużo mówi o sobie, ciągle przechwala się jaka jest świetna i mało w tej rozmowie interesuje się samym Tobą. Czy nie lepiej czujesz się w towarzystwie osoby, która w rozmowie poświęca uwagę Tobie, interesuje się twoimi potrzebami, w sposób nienachalny służy radą, daje ci konkretną wartość w rozmowie..❓

Podobnie jest z firmami. Marka może się po prostu reklamować, a może  być partnerem swojego klienta . Którą drogę wybierasz

Już w pierwszym miesiącu

 zrealizujesz ze mną pierwsze filmy zgodne z tym co chciałbyś przekazać swoim klientom na temat twojego produktu czy usługi 

 

  zamieścisz ciekawe treści video na wszystkich social mediach

 zauważysz, że Ty i Twoja marka zaczynacie wchodzić w relację ze swoimi obecnymi i potencjalni klientami 

 

 zbierzesz pierwszy feedback 

od swoich odbiorców 

 

Dlaczego warto budować
trwałą komunikację w formie video

Jeżeli masz przyjaciela czy nawet tylko dobrego znajomego, to nie poznałeś wszystkich jego zalet przez pierwsze 10 min, tylko poznawaliście się stopniowo, obserwując się nawzajem w różnych sytuacjach. Prawda ❓Tak samo jest z marketingiem treści w firmie. Odbiorca poznaje Cie stopniowo i stopniowo buduje zaufanie.  W pewnym momencie sięgnie po Twoje produkty analogicznie do tego jak ty masz coraz większą ochotę obcować ze swoim nowym przyjacielem. Content marketing to nie sprint, to maraton. Tak! nie załatwisz relacji marka-klient szybkim spotem reklamowym, bo on nie wiele mówi o Tobie i Twojej firmie. 

Jak to robimy?

KROK 1

STRATEGIA KOMUNIKACJI

Brzmi poważnie, wiem. Ale mowa o niczym innym jak wspólnym zastanowieniu się co, jak i po co twoja firma długofalowo chce powiedzieć swoim klientom.

To może być jakikolwiek inny cel. Ważne jedynie aby był on odpowiednio sformułowany i odpowiednio realizował Twoje założenia. I w tym Ci pomagam ! Wystarczy, że konstruktywnie odpowiesz na zadane przeze mnie pytania a strategia niemal sama sam się zdefiniuje. To bardzo ważny etap naszej współpracy. 

 

 

KROK 2

PLAN TREŚCI

Skoro zdefiniowaliśmy wspólnie główne cele, przystępujemy do planowania treści, czyli: jakie będą tematy twojego video, z jaką częstotliwością powinny się pojawiać i gdzie będziemy te treści publikować. Wszystko po to, by realizować przyjętą strategie komunikacji. 

KROK 3

REGULARNE TREŚCI

Teraz pozostaje nam regularne tworzenie video. Nie martwisz się, żadną kwestią techniczną, sprzętem, oświetleniem czy montażem. Wszystkim zajmuje się ja. Nawet merytoryczna treść danego odcinka twojego filmu redagowana jest przeze mnie tak, by była odpowiednia dla formatu video. Ważne jednak, by treści były tworzone we współpracy z Tobą lub wskazaną przez Ciebie osobą z Twojej firmy. 

KROK 4

DYSTRYBUCJA TREŚCI

Treści muszą dla Ciebie zarabiać. Skoro dysponujemy już ciekawymi treściami video należy zaprzęgnąć je do pracy, tak by zaczęły ściągać ruch na twoją stronę internetową, kanał na YouTube, sklep internetowy czy firmowy fanpage. Twoje firmowe filmy staną się magnesem przyciągającym uwagę twoich klientów abyś mógł następnie budować z nimi trwałe relacje. 

Zapisz się na bezpłatne konsultacje

✓ wypełniasz poniższy formularz 

 ✓ odbywamy niezobowiązujące, darmowe konsultacje

 ✓ otrzymujesz ofertę współpracy stałej

 ✓ działamy 🚀

2021 © iProduktywnie Grzegorz Jaszkiewicz. All rights reserved.

Cieszę się. że wcisnąłeś/aś ten przycisk 🫡. Wypełnij proszę poniższe dane kontaktowe aby ułatwić mi pierwszy kontakt 🔽

Uwaga: na pewno otrzymasz ode mnie odpowiedź, więc jeśli nie znajdziesz jej w skrzynce odbiorczej sprawdź proszę SPAM